MK Group, kurulduğu 1986 yılından bugüne; Sanayii, Plastik, Matbaacılık ve Spor Hizmetleri konularında faaliyetlerini yürütmektedir. Zaman içerisinde İnşaat ve Dekorasyon alanlarında kurduğu şirketlerle bu alanlarda da diğer sektörlerde olduğu gibi lider konuma yükselmeyi hedeflemektedir.

MK Group, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde güvenilirliği , müşterilerine gösterdiği özen ve kaliteli hizmet anlayışıyla özellikle tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Sektörlerindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve Türkiye’nin her yerine dünyayla eş zamanlı sunabilmesi, şirketimizin varoluşunun temel nedenlerinden birini oluşturmaktadır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde en iyi ve en yeniyi müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla buluşturarak; saygınlığı, güvenilirliği ve yüksek kalite standartlarıyla rakiplerinin örnek aldığı lider bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip edip müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak, kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak; çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla beraber başarmanın en önemli değer olduğunu benimseyerek bu değeri sürdürebilmektir.

MK GROUP KURULUŞLARI

MK Group İnşaat & Dekorasyon , Dem Cafe & Nargile , Bakırköy Perfetto Sports Club , Onel Matbaa , Medya Gold , Talem Danışmanlık